Celebrities in Poland

08/18/2012

photo

Kolejny miesiąc odszedł w niebyt przeszłości, jednak to co dobre, zawsze powraca! ?Celebrities in Poland" - ekskluzywna, ekstrawagancka i nietuzinkowa noc w base music club. 16 Czerwca 2012 roku wybierz własną drogę, wkrocz na czerwony dywan i stań się częścią tego wydarz...enia. Fragmentem czegoś innego, modnego, porywającego, budzącego zmysły i niezwykłego.

Określ się, zostań kreatorem a nie tylko naśladowcą, pokaż, że rozumiesz czym jest clubbing i pozwól tej nocy zapaść głęboko w swojej pamięci. W ?Celebrities in Poland" chodzi o taneczny głód, muzyczny cud, glamour i oderwanie od rzeczywistości w trakcie klubowej nocy najwyższej jakości. 100% muzyki klubowej w najczystszej, naturalnej formie, oferowanej tylko przez tych, którzy żyją, oddychają, jedzą i śpią dla tej branży.

Piękne kobiety, przystojni mężczyźni, wykwintne trunki i wyszukana muzyka - czy można chcieć więcej? Przyjdź do base music club i zasmakuj prawdziwego luksusu. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie nietuzinkowy tercet ukrywający się pod nazwą 3'kology!

House Floor:
- Gregor ES
- After Sky

RnB Floor:
- Cloud

-----INFORMACJE-------------------------------------------------------------

Sobota - 18.08.12

Start: 22:00 / Wstęp 10 pln / zaproszenia

dresscode | klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości | + 21 lat